Klub priateľov petangu Svätopluk – KPPS

História BPL

Sumárne výsledky jednotlivých ročníkov :

Bilica Petangová Liga
celkové
poradie
Názov tímu členovia teamu body
2019 (8.ročník)
trojice, 6.kôl
1 300 Černák Miroslav, Tóth Róbert, Tóthová Marika, Horváthová Nevenka 67
2 Snajperi Melušová Zuzana, Meluš Matej, Meluš Daniel, Lampert Martin, Šebeňová Alexandra 66
3 Šuchtoši Melicher Július, Harmath Alexander, Kántor Marián, Popluhár Peter, Hollý Tomáš 59
4 LAMA Holbík Michal, Holbík Patrik, Koššiba Oliver, Sýkora Tomáš 55
5 Rýchle pípy Kaska Pavel, Noskaj Igor, Toma Karol, Farkaš Ladislav 47
6 Fantastic Five Gemainerová Kika, Vargová Daniela, Sýkora Dávid, Bilík Juraj, Bleho Tomáš 40
2018 (7.ročník)
trojice, 6.kôl
1 300 Černák Miroslav Toth Robert Tothová Marika Horváthová Nevenka 72
2 LAMA Holbik Michal Holbik Patrik Kossiba Oliver Sykora Tomas 63
3 Rýchle pípy Kaska Pavel Noskaj Igorko Toma Karol Farkaš Ladislav 47
4 Šuchtoši Harmath Alexander Kantor Marian Melicher Julius Popluhar Peter 44
5 DDB Bilik Juraj Vargova Daniela Sykora David Bleho Tomas 43
6 Snajperi Melušová Zuzana Meluš Daniel Meluš Matej Sýkora Juraj ml. 42
7 CISTOCHOW Hatvani Marian Hatvani Alexander Hatvaniova Margita Hatvaniova Silvia 24
8 Honey Bunny & Pumpkin Mečiarová Iveta Mečiar Jozef Kvačkay Pavol Kvačkayová Dagmar 20
2017 (6.ročník)
trojice, 6.kôl
1 Titáni Bleho Tomáš, Meluš Matej, Bilík Juraj, Meluš Daniel, Vargová Danielka 71
2 300 Černák Miroslav, Toth Robert, Tothová Mária, Horváthová Nevenka 70
3 Kukučky Melušová Zuzana, Kántor Marián, Mečiarová Iveta, Mečiar Jozef, Kántorová Ingrid 52
4 Čistochow Hatvaniová Silvia, Hatvani Marián, Hatvani Alexander, Hatvaniová Margita Bleho Peter 47
5 Lama Holbík Michal, Koššiba Oliver, Jakuš Tomáš, Sýkora Dávid, Holbík Patrik 43
6 Rýchle pípy Kaska Pavel, Noskaj Igor, Toma Karol, Farkaš Ladislav 37
7 Šuchtoši Harmath Alexander, Melicher Július, Popluhár Pater, Hollý Pavol, Hollý Tomáš 26
2016 (5.ročník)
dvojice, 6.kôl
1 Vajčáci Bleho Peter, Packa Peter, , 67
2 Šuchtoši Kabina Roman, Harmath Alexander, Melicher Július, 57
3 S-Team Sýkora Dávid, Sýkora Juraj, Sýkora Tomáš, Sýkora Matúš 50
4 300 Černák Miroslav, Tóth Robert, Tóthová Marika, 47
5 Kukučky Melušová Zuzana, Mečiarová Iveta, Kántor Marian, 45
6 Titáni Bleho Tomáš, Parák Dušan, Meluš Matej, Meluš Daniel 37
7 Modrý tím Horváth Marek, Horváthová Nevenka, , 36
8 Čistochow Hatvaniová Silvia, Hatvani Alexander, Hatvaniová Margita, 29
9 Rýchle_pípy Kaska Pavel, Noskaj Igor, Toma Karol, Varga Benedikt 28
10 Lentilky Vargová Daniela, Melušová Margarétka, Bilik Juraj, 25
11 Lama Holbík Michal, Takáč Róbert, Koššiba Oliver, Tomáš Jakuš 25
12 {(,,?.-!”)} Szabo Milan, , , 3
2015 (4.ročník)
trojice, 5.kôl
1 Titani Juraj Bilík, Tomáš Bleho, Matej Meluš 54
2 Suchtosi Roman Kabina, Alexander Harmath, Melicher, Karol Toma 49
3 S-team Tomáš Sýkora, Dávid Sýkora, Juraj Sýkora, Peter Hlavatý 47
4 Kukucky Zuzana Melušová, Iveta Mečiarová, Marián Kántor, Ingrid Kántorová 46
5 Rychle pipy Pavel Kaska, Igor Noskaj, Beny Varga 41
6 300 Miroslav Černák, Róbert Tóth, Marika Tóthová 40
7 LAMA Michal Holbík, Dominik Dobrý, Róbert Takáč, Andrea Holbíková 21
8 Vajcaci Peter Packa, Peter Bleho, Daniel Meluš 21
9 Cistochow Marian Hatvani, Aexander Hatvani, Silvia Hatvaniová 19
10 Anjeli Juraj Sýkora st., Daniela Vargová, Margarétka Melušová, Matúš Sýkora 18
2014 (3.ročník)
dvojice, 5.kôl
1 Titáni Juraj Bilík, Tomáš Bleho, Matej Meluš 58
2 Večania Milan Szabo, Dušan Parák, Jana Langová 49
3 S-Team Tomáš Sýkora, Dávid Sýkora, Juraj Sýkora 45
4 Veteráni Marián Hatvani, Daniel Meluš 36
5 300 Miroslav Černák, Róbert Tóth 34
6 Kukučky Zuzana Melušová, Iveta Mečiarová, Marián Kántor 30
7 Vajčáci Peter Packa, Peter Bleho, Pavol Bleho 28
8 Šuchtoši Roman Kabina, Alexander Harmath, Július Bugat Melicher 27
9 Charlieho anjeli Juraj Sýkora st., Daniela Vargová, Margarétka Melušová 20
10 S.A.S Alexander HATVANI, Samuel HATVANI, Silvia Hatvaniová 18
11 Rýchle pípy Pavel Kaska, Igor Noskaj, Beny Varga 18
12 Lama team Michal Holbík, František Šmirina, Róbert Takáč 12
2013 (2.ročník)
trojice, 6.kôl
1 Večania Milan Szabo, Dušan Parák 73
2 Titáni Juraj Bilík, Tomáš Bleho, Pavol Nétry 63
3 S-Team Tomáš Sýkora, Dávid Sýkora, Juraj Sýkora 61
4 Veteráni chmelu Marián Hatvani, Daniel Meluš, Margarétka Melušová 60
5 Šuchtoši Roman Kabina, Alexander Harmath, Július Bugat Melicher 40
6 Kukučky Zuzana Melušová, Iveta Mečiarová, Marián Kántor 35
7 300 Miroslav Černák, Róbert Tóth, Eduard Ambrus 25
8 Strelci Martin SZALLER, Alexander HATVANI, Samuel HATVANI 18
9 LAMA team Michal Holbík, František Šmirina, Róbert Takáč 15
10 Paguliaci Oliver Papp, Ján Márton 0
2012 (1.ročník)
dvojice, 4.kola
1 Večania Milan Szabo, Tomáš Sýkora, Dušan Parák 92
2 Titáni Juraj Bilík, Tomáš Bleho, Štefan Kmotrík, René Ambrus 72
3 Lemuri Lea Tothova, Marian Hatvani, Peter Hlavatý, Peter Šúry 45
4 KTH Roman Kabina, Karol Toma, Alexander Harmath, Milan Sádovský 41
5 OliJanko Oliver Papp, Ján Márton 38
6 MMMM Daniel Meluš, Zuzana Melušová, Iveta Mečiarová, Marián Kántor 37
7 300 Miroslav Černák, Róbert Tóth, Eduard Ambrus 30
8 Lama team Michal Holbík, František Šmirina, Andrea Štefanková 17